پایان معصومیت
دی ۳, ۱۳۹۶

راهنمای والدین

راهنمای والدین

  • از اینکه یکی از بازیهای ما را انتخاب کرده اید بسیار سپاسگزاریم! امیدواریم که از بازیهایی که با لذت و شوق بسیار توسط تیم ما ساخته میشود نهایت لذت را ببرید. از این رو، ما نگرانی والدین گرامی را در جهت استفاده بهینه فرزندانشان از بازیها را درک میکنیم بر این اساس ما اینجا هستیم تا مطمئن شویم فرزندان عزیز شما حمایت و پشتیبانی لازم را از سوی ما دریافت میکنند و به نگرانیهای احتمالی آنها پاسخ داده شود. نردبان اندیشه فردا نهایت دقت و وسواس را در ساخت بازیهای استاندارد، با کیفیت، را لحاظ خواهد کرد. بنابراین ما در اصول اساسی که امنیت، کیفیت را بیشتر از قبل به بازیباز ارایه میدهد مسر هستیم. در زیر به سوالات احتمالی شما پاسخ خواهیم داد.
  • Info@brainladdergames.com

سوالات متداول

1محدودیت سنی بازیهای نردبان اندیشه فردا چیست؟
عموما بالای 3 سال است، نشان درجه سری هنگام دریافت بازی به کاربر نشان داده می شود.
2خط مشی نردبان اندیشه فردا در زمینه اشاعه خشونت چگونه است؟
بازیهای ما عموما عاری از خشونت است. محیطها و شخصیتها همگی براساس فرهنگی بومی ایران توسعه داده شده اند، از این رو خشونت در بازیهای ما تعدیل شده است.
3چگونه می‌توانم خریدهای درونبرنامهای فرزندانمان را کنترل کنم؟
بازیهای ما کاملا رایگان است و بر روی بستر کافه بازار به صورت رسمی منتشر میگردد. لذا عناوین جعلی دیگر که در مارکتهای دیگر با نامهای باقلوا 2 و آمیرزا 2 منتشر شده است ارتباطی با مجموعه نردبان اندیشه فردا ندارد. لذا در صورت سرقت از اطلاعات شما این موسسه مسئولیتی در قبال آن نخواهد داشت. همچنین مراقب نسخه هایی که از طریق نرم افزارهایی مانند SHAREit به گوشی شما منتقل میگردد باشید. این نسخه ها معمولا هک شده هستند و میتوانند اطلاعات گوشی شما از جمله اطلاعات کارت بانکی را در اختیار خود قرار دهند. بعد از اطمینان از نوع نسخه دریافتی که حتما باید از طریق کافه بازار باشد توجه داشته باشید که خرید از بازیهای ما کاملا اختیاری است. برای بازی کردن هرگز به این خریدها نیازی نیست. اما میتوان از آنها برای بهبود برخی عناصر در بازی استفاده کرد، همچنین خریدهای درون برنامه ای متغیر است به عنوان مثال دامنه بین 1 هزار تومان تا 100 هزار تومان را پوشش میدهد.
4خریدهای درون برنامه ای را چه کسی پردازش میکند؟
ما در مجموعه نردبان اندیشه فردا خریدهای درون برنامه ای را پردازش نمیکنیم و به هیچ بخش از اطلاعات کارتهای اعتباری شما دسترسی نداریم. تراکنشهای مالی از طریق فروشگاه کافه بازار انجام میگردد که بستری بسیار ایمن و مطمئن در این راه خواهد بود.
55. مارکتهای دیگری را دیدم که نسخه دوم باقلوا و آمیرزا را با نامهای مختلفی منتشر کرده اند؟ آیا میتوانم بازی را از این سایت ها دانلود کنم؟
مراقب تمامی سایتهای شخص ثالث باشید. نسخه هایی در اینترنت با نام «آمیرزا با سکه بی نهایت» یا «باقلوا با سکه رایگان» منتشر شده است. این نسخه ها اغلب اطلاعات پولی شما را به سرقت میبرند و به تراکنشهای مالی شما دسترسی پیدا میکنند. توجه داشته باشید این یک نکته بسیار ضروری است.
6آیا بازیهای شرکت نردبان اندیشه فردا بر روی «اپل استور» منتشر شده است؟
خیر، بازیهای ما فقط بر روی سیستم عامل اندروید و از طریق کافه بازار قابل دریافت است.
7خط مشی نردبان اندیشه فردا درباره حریم خصوصی چیست؟
حفاظت از حریم خصوصی شما الویت اول ما است، بنابراین اطلاعات شما تحت هیچ شرایطی مورد سوء استفاده قرار نخواهد گرفت. همچنین از اطلاعات شما در جهت ارسال پیام های بازاریابی استفاده نخواهد شد. تیم فنی نردبان اندیشه فردا هر روز در راستای ارتقاء حفظ حریم خصوصی اقدامات فنی ویژه ای را در نظر می گردد، لذا به روزرسانیهای بازی علاوه بر اضافه نمودن قابلیتهای جدید شامل بسته های امنیتی فراوانی است که توصیه به نصب آن میشود.
8چگونه میتوانم با نردبان اندیشه فردا ارتباط داشته باشم؟
ما از طریق ایمیل info@brainladdergames.com آماده ارایه خدمات و پاسخگویی به سوالات شما هستیم. از کمک شما در جهت هر چه زیباتر کردن بازیهایمان نهایت تشکر را داریم از شما سپاسگزاریم

دیدگاه ها بسته شده است